
Більярдній стіл Garlando Chicago 5 Grey Oak (CHICGR5) Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком
20 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930462
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Більярдній стіл Garlando Chicago 5 Grey Oak (CHICGR5) Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком
Більярдний стіл Garlando Chicago 5 Grey Oak (CHICGR5) розміром п'ять футів і призначений для тих, хто не має багато місця вдома. Модель ідеально підходить для використання новачками, які Хочеться почати грати в пул на столі з елегантним дизайном і увагою до деталей.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 160 x 80 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору сірого дуба прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Чорні опорні ніжки та поперечки кольору сірого дуба із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Бортова гума із L-подібним профілем для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 48 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 122 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Довжина ігрового поля | 160 мм |
| Діаметр кулі | 48 мм |
| Колір сукна | Зелений |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Тип лузи | Без викочування |
| Тип столу | Аматорський |
| Товщина плити ігрового поля | 12 мм |
| Ширина ігрового поля | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930462 |
| Вага в упаковці | 68 кг |
| Різновид лузі | Пластик |
| Тип сукна | Taclon |
| Вікова категорія | Підліткові |
| Габарити упаковки | 193 x 111 x 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал бортів, ніжок | МДФ |
| Матеріал каркасу столу | МДФ |
| Матеріал ігрового поля | МДФ |
| Розміри столу | 176 x 96 х 79 см |
| Тип гри | Американський пул |
| Штрихкод | 8029975908281 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 099 ₴






