
Дошка для прасування Colombo Easy (A122L08W) каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930511
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Colombo Easy (A122L08W) каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям
Дошка для прасування Colombo Easy (A122L08W) - базова річ, яка має бути в домашньому господарстві. Виготовлена безпосередньо в Італії, що гарантує високу якість збірки та матеріалів. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол виготовлений з полікоттону. Модель має полегшену конструкцію, що спрощує її використання. Стійкість забезпечується завдяки широким ніжкам, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 158 x 34 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 128 x 88 x 34 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 53 до 88 см.
- Загальна вага - 3,4 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Матеріал чохла - полікоттон.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Регулювання по висоті в 4 покладень.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Колір | Сірий |
| Максимальна висота робочої поверхні | 88 см |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 53 см |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930511 |
| Вага в упаковці | 3,9 кг |
| Габарити упаковки | 161 х 39 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті<br /> Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 128 x 34 x 88 см |
| Розміри поверхні для прасування | 110 х 32 см |
| Розміри у складеному вигляді | 158 x 34 x 4 см |
| Штрихкод | 8003186009302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





