
Драбіна Colombo Factotum 2 щаблі (G110L02W) опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931294
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Драбіна Colombo Factotum 2 щаблі (G110L02W) опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист
Драбина Colombo Factotum 2 щаблі (G110L02W) - міцна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Драбина має два зручних щаблі з антиковзним покриттям. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки з пластиковим захистом перешкоджають небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Легка, компактна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 89 х 50 х 5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 84 х 50 х 49 см.
- Розміри щабля: 30 х 21 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота драбини (В) | 0.89 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931294 |
| Висота майданчика | 46 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 89 см |
| Довжина в розсунутому стані | 84 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Кількість щаблів | 2 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Загальна висота | 89 см |
| Робоча висота | 246 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | white |
| Штрихкод | 8003186004703 |
- Ціна: 2 199 ₴





