
Дошка для прасування Colombo Super Euro (A122L09W) Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень
1 749 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931264
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дошка для прасування Colombo Super Euro (A122L09W) Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень
Дошка для прасування Colombo Super Euro (A122L09W) - має металеву сітчасту основу, яка сприяє кращій циркуляції пари для ефективного прасуваня. Завдяки цьому конденсат не накопичується під час прасування парою. Також є система регулювання висоти в 4 положеннях від 53 см до 88 см, що дозволяє легко встановити дошку на зручному рівні. Чохол дошки виготовлений зі 100% органічної бавовни і має м'яку підкладку. Прасувальна дошка практична, легка, проста у використанні, у закритому вигляді займає мало місця.
Особливості:
- Розміри у складеному стані — 158 x 34 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 128 x 34 х 88 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 110 x 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 53 до 88 см.
- Вага - 3,6 кг.
- Регулювання по висоті в 4 положеннях.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під праску.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Колір | Сірий |
| Максимальна висота робочої поверхні | 88 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 53 см |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931264 |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Габарити упаковки | 164 х 38 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски<br /> Регулювання по висоті <br /> Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 128 x 34 x 88 см |
| Розміри поверхні для прасування | 110 x 32 см |
| Розміри у складеному вигляді | 158 x 34 x 4 см |
| Штрихкод | 8003186015600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴




