
Дошка для прасування Colombo Acquario (A135L24W) металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень
4 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931267
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Colombo Acquario (A135L24W) металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень
Дошка для прасування Colombo Acquario (A135L24W) має гарний дизайн чохла, а також ергономічну підставку для праски. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок, а бавовняний чохол забезпечує легке ковзання праски і відмінний результат прасування. Робоча поверхня розміром 120 x 40 см підійде для різних типів речей. Регулювання по висоті в 10-ти положеннях дозволить вам налаштувати дошку під свій зріст і забезпечить оптимальні умови для прасування.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 176 x 46 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 155 x 46 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Вага - 8,1 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Полиця для одягу, підрукавник для прасування.
- Матеріал чохла: 100% бавовна органічного походження.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Колір | Сірий |
| Максимальна висота робочої поверхні | 95 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 71 см |
| Опори | метал |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931267 |
| Вага в упаковці | 8,7 кг |
| Габарити упаковки | 180 х 50 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті <br /> Основа з металевою сіткою<br /> Полиця для білизни<br /> Тримач проводу<br /> Підрукавник в комплекті |
| Розмір | 155 x 46 x 95 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 176 x 46 x 8 см |
| Штрихкод | 8003186016201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴





