
Орбітрек електромагнітний Zipro Force чорний характеризується значною потужністю, а її продумана конструкція, наближена до основ
51 328 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902659841735
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Орбітрек електромагнітний Zipro Force чорний характеризується значною потужністю, а її продумана конструкція, наближена до основ

«Для мене використання тренажера FORCE є відмінною альтернативою бігу, тому що він має схожу ефективність вправ, не навантажуючи суглоби так сильно, як біг. Дана модель характеризується значною потужністю, а її продумана конструкція, наближена до основ, виключає ризик отримання травми. Розробляючи його, ми керувалися насамперед забезпеченням максимальної стабільності та довговічності, щоб він міг витримати навіть найскладніші виклики».

ЗМІНА КУТА

ТРИМАЧ ПЛЯШКИ

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ДАТЧИКИ ЧИТАННЯ СЕРЦЯ

ПЛАТФОРМІ З НЕКОВЗНИМ ПОКРИТТЯМ


СИЛОВИЙ ТРЕНАЖЕР — ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР
ДЛЯ ВАШОГО ДОМАШНЬОГО ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ.
Велика вага обладнання (87 кг!) пояснюється, перш за все, високою потужністю в поєднанні з міцною конструкцією.
Пристрій розрахований на людей вагою до 150 кг, тому тренуватися на ньому без проблем може практично кожен.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 88 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 88 кг |
| Висота, см | 177 см |
| Довжина, см | 170 см |
| Клас | Для дому |
| Кількість програм | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Електромагнітний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 64 см |
| вага маховика, кг | 10 кг |
- Ціна: 51 328 ₴











