
Сонячне накриття для басейну INTEX 28016 549 x 274 см спеціальна конструкція зменшує ефект втрати тепла від води
2 621 ₴
2 412 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-28016
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сонячне накриття для басейну INTEX 28016 549 x 274 см спеціальна конструкція зменшує ефект втрати тепла від води
Сонячне накриття для басейну INTEX 28016 549 x 274 см
Накриття для басейну на сонячних батареях — ефективний спосіб підтримувати температуру басейну протягом ночі. Він підходить для каркасних басейнів і має розміри 538 см x 253 см. Він уповільнює охолодження води вночі, а вдень використовує сонячні промені для її нагрівання. Просто помістіть кришку на поверхню води, щоб забезпечити підтримку температури всередині басейну.

Сонячна кришка Intex виготовлена з міцних матеріалів, тому прослужить вам довгі роки.
Він простий у використанні та дуже практичний – ви можете скласти його до мінімального розміру, щоб він не займав надто багато місця.
Характеристики:
- допомагає підтримувати температуру води
- високоякісний матеріал
- підходить для каркасного басейну 549 x 274 см
- Технічні д 538 х 253 см
- Товщина: 150 г/м²
- Вага: 3,5 кг
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Ширина | 274 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | немає даних |
| Довжина, см | 549 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Тент |
| Ширина, см | 274 см |
- Ціна: 2 412 ₴


