
Басейн каркасній INTEX 26702 305 х 76 см 15в1 + машина для стулення бульбашок тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
9 851 ₴
9 063 ₴
- В наявності
- Код: DM-26702-M
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Басейн каркасній INTEX 26702 305 х 76 см 15в1 + машина для стулення бульбашок тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
Басейн Prism Frame Pool Intex 26702 (28702) за розмірами і формою схожий на Intex 28202.
Основна відмінність - це те, що басейн укомплектований більш міцними профільованими овальними трубами каркаса, а не круглими. Друга відмінність-Світло-блакитний колір, а не синій.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальній гладкій майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивністю 1250 л/год, картридж - тип H.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище і тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом. Вода в басейні "зобов'язана " циркулювати і перемішуватися. В іншому випадку, вода значно швидше застоїться і зіпсується.
Басейн не оснащений скіммером-системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основним сприятливим відмінністю басейнів METAL FRAME Pool і Prism Frame Pool від наливний басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркаснікі " більш стійкі, в їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну. Так само, при однаковому внутрішньому діаметрі, наповнюваний обсяг води у наливних басейнів значно більше за рахунок випирають боків, а це означає, що витрати на очищення води теж істотно різні
Характеристики
Діаметр 305 см
Висота 76 см
Інформація Діаметр 305 x Висота 76см
Вага 19 кг
Виробник Intex
Гарантія не передбачена
Зливний клапан Так
Каркас оцинковані сталеві труби
Колір синій
Країна-виробник Китай
Матеріал тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
Насос - фільтр картриджний 1250 л/год
Об'єм води 4485 л
Розмір упаковки 35x30x88 см
Серія PREMIUMPOOL SERIES
Паковання картонна коробка
Форма Круглий

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 305 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасний |
| Ширина, см | 305 см |
- Ціна: 9 063 ₴





