
Крилесо туристичне дитя NILS CAMP NC3007 Жаба максимальна вага користувача: 50 кг розроблене з особливою ретельністю
758 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5907695523584
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крилесо туристичне дитя NILS CAMP NC3007 Жаба максимальна вага користувача: 50 кг розроблене з особливою ретельністю
Крісло туристичне дитяче NILS CAMP NC3007 Жаба розроблене з особливою ретельністю та увагою до деталей, що забезпечує вашій дитині комфорт, безпеку та нескінченну розвагу. Яскраві кольори та милий мотив жаби роблять його чудовим рішенням для вашої дитини під час відпустки на море, у похід або просто під час проведення вільного часу в саду чи вдома.
Конструкція
Це стілець, який працюватиме в будь-яких умовах і на будь-якій місцевості. За його стійкість відповідають міцні сталеві профілі діаметром 15 мм. Завдяки міцній конструкції та матеріалу 600D Oxford, який є дуже міцним, стілець витримує навантаження до 50 кг. На додаток, стілець має нековзкі ніжки.
Зручність і функціональність
Матеріал гарантує високу стійкість до стирання і пошкоджень, а широке і глибоке сидіння забезпечує високий комфорт сидіння. Підсклянник — це доповнення, завдяки якому улюблений напій малюка завжди буде під рукою.
Легко складається
NC3007 - це складна модель, завдяки чому ми легко можемо взяти її з собою в подорож. Цьому посприяє чохол, що входить в комплект, який додатково захистить обладнання. Крісло легко складається і розкладається, воно легке і займає зовсім небагато місця в чохлі. Завдяки цьому ваша дитина може вільно пересуватися з кріслом на плечі. Незалежно від того, чи читає ваша дитина свою улюблену казку, малює чи просто мріє, ця жаба забезпечить їй чарівне та безпечне місце для відпочинку та розкриття уяви.
Специфікація:
- Матеріал: 600D Oxford, PE
Розміри:
- Ширина (см): 55
- Висота (см): 64
- Глибина (см): 35
- Висота сидіння (см): 32
Розміри в складеному вигляді:
- Довжина: 58 см
- Ширина: 9 см
- Рама: Скловолокно діам. 15 мм
- Сумка для транспортування: так
- Підсклянник: так
- Нековзні ніжки: так
- Максимальна вага користувача: 50 кг
- Вага продукту: 1,2 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nils |
| Країна виробник | Польща |
| Інші функції і особливості | Штабелюваність |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 640 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Матеріал | 600D Оксфорд, ПЕ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Крісло |
- Ціна: 758 ₴










