
Орбітрек електромагнітний ZEPHYR THUNDER чорно-синій ідеальним рішенням для людей, які хочуть насолоджуватися кардіотренуванням
22 806 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZEPHYR
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Орбітрек електромагнітний ZEPHYR THUNDER чорно-синій ідеальним рішенням для людей, які хочуть насолоджуватися кардіотренуванням
Орбітрек електромагнітний ZEPHYR від THUNDER®
Орбітрек ZEPHYR від THUNDER® є ідеальним рішенням для людей, які хочуть насолоджуватися кардіотренуванням, не виходячи з дому. Завдяки цьому ви отримаєте:
- Економія часу та зручність — ви тренуєтеся, коли захочете, без потреби відвідувати тренажерний зал. ZEPHYR завжди під рукою, готовий до швидкого тренування відповідно до вашого розкладу.
- Поліпшення фізичної форми та здоров'я — регулярні вправи на орбітреку допомагають спалювати калорії, покращують кровообіг і зміцнюють м'язи ніг. З ZEPHYR щоденні вправи — це задоволення, а не обов'язок.
- Компактний дизайн – вертикальний дизайн тренажера ідеально вписується в будь-який інтер'єр. ZEPHYR не займає багато місця, завдяки чому його можна розмістити навіть у невеликій квартирі.
- Регулювання опору — за допомогою багатоступеневого регулювання опору ви можете регулювати інтенсивність тренування відповідно до свого рівня фізичної підготовки та цілей тренування. Це орбітрек, який росте разом із вами.
- Тиха робота — ZEPHYR працює так тихо, що ви можете займатися спортом навіть під час перегляду улюблених серіалів або прослуховування музики, не заважаючи іншим.
- Моніторинг прогресу — вбудований комп'ютер дає змогу контролювати час, швидкість, дистанцію та спалені калорії, що мотивує вас і далі працювати над собою та дає змогу відстежувати ваші досягнення.
- Ергономічність і комфорт — нековзні підніжки й ергономічні ручки забезпечують максимальний комфорт під час тривалих тренувань, роблячи заняття приємними та ефективними. З тренажером ZEPHYR від THUNDER® ви можете насолоджуватися фізичною активністю, не виходячи з дому, покращуючи свою фізичну форму та самопочуття простим і комфортним способом!
Функція комп'ютера:
- 24 тренувальні програми пропонують різноманітні вправи, щоб ви могли адаптувати кожне тренування до своїх цілей, уникаючи монотонності та постійно викликаючи нові
завдання. - Ручна програма дає вам контролювати час, калорії, відстань і частоту серцевих скорочень, даючи змогу вам точно контролювати свій прогрес і регулювати інтенсивність відповідно до власних уподобань.
- Програма WATT дає вам змогу вибрати цільове значення, полегшуючи відстеження вашої продуктивності та даючи змогу цільовішого тренування, зосереджені на силі та витривалості.
- Програма відновлення оцінює продуктивність вашого тіла після тренування, що допомагає контролювати вашу фізичну форму та коригувати ваші плани тренувань відповідно до вашого прогресу.
- Body Fat вимірює ваші зайві калорії, надаючи вам повне уявлення про ваше здоров'я й прогрес у втраті ваги, даючи змогу вам приймати обґрунтоване рішення щодо дієти та тренувань.
- Функція Heart Rate відстежує частоту серцевих скорочень під час тренування, даючи змогу оптимально регулювати інтенсивність вправ і ефективніше спалювати калорії.
- Функція RPM (обертання на хвилину) інформує вас про ваш темп обертання педалей, даючи вам змогу краще керувати вашими зусиллями та підтримувати правильний ритм під час тренування.
- Функція «Корищувач» дає вам створювати та зберігати персоналізовані профілі, що полегшує відстеження вашого прогресу та тренування відповідно до ваших уподобань.
- Тримач для планшета дає змогу зручно використовувати улюблені програми або фільми під час тренування, роблячи час тренування приємнішим і мотивувальним.
- Bluetooth і USB з функцією заряджання забезпечують легке під'єднання до інших пристроїв і можливість заряджати мобільні пристрої, що підвищує комфорт використання тренажера.
- Можливість під'єднуватися до тренувального застосунка дає вам змогу краще контролювати свій прогрес, адаптувати тренування до своїх цілей і ділитися своїми результатами з друзями та сім'єю.
Додаткові функції:
- Стабілізувальні ніжки забезпечують надійну опору та рівновагу під час інтенсивних тренувань, даючи змогу вам зосередитися на тренуванні, не турбуючись про те, що пристрій перекинеться.
- Тримач для пляшки.
- Пляшечка бренда THUNDER — Забезпечує легку гідратацію під час тренувань, підвищуючи комфорт тренувань.
- Тримач для мобільного пристрою дає змогу використовувати програми, слухати музику або дивитися фільми під час тренувань, роблячи час, проведений за тренуваннями, приємнішим і мотивувальним.
- Датчики пульсу дають змогу відстежувати частоту серцевих скорочень у реальному часі, даючи змогу вам точно регулювати інтенсивність тренувань згідно з вашими метою, підвищуючи ефективність спалювання калорій.
- Протиковзні підніжки забезпечують впевненість і безпеку під час тренування, даючи змогу вам зосередитися на ефективності вправи, не турбуючись про те, що ваші ноги зісковзнуть.
- Транспортувальні ролики полегшують переміщення обладнання, тому ви можете легко перемістити його в інше місце у вашому домі та легко зберігати після тренування.
Технічні характеристики:
- Система електромагнітного опору — 32 рівні
- Вага маховика: 10 кг
Розміри продукту:
- Довжина — 136 см
- Ширина — 65 см
- Висота — 124 см
Вага виробу: 41 кг
Призначення:
- Для домашнього використання
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Під'єднання до мережі: 230 В

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Китай |
| Вага маховика | 10 кг |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Складана |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 41 кг |
| Висота, см | 124 см |
| Довжина, см | 136 см |
| Клас | Для дому |
| Кількість програм | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Рівні навантаження | 32 рівня |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Електромагнітний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 65 см |
| вага маховика, кг | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 806 ₴




