-39%

Несесер Gewo Toiletry Bag Rocket bluered (101206530) 25 x 17 x 10 см пропонує достатньо місця для всіх гігієнічних речей
799 ₴
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931304
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Несесер Gewo Toiletry Bag Rocket bluered (101206530) 25 x 17 x 10 см пропонує достатньо місця для всіх гігієнічних речей
У серії продуктів «Rocket» GEWO поєднує в собі практичні сумки дорожні на колесах та рюкзаки з модним дизайном і привертає увагу. Туалетна сумка GEWO Rocket з поліестеру - практичний супутник під час поїздок або шкільних екскурсій. Сумка пропонує достатньо місця для всіх гігієнічних речей і легко поміщається в багаж.
Об'єм: 4 л
Розмір: 25 x 17 x 10 см
Вага: 1,0 кг
Матеріал: 600D Polyester

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewo |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 4251454821000 |
| Артикул | 931304 |
| Габарити | 5 x 17 x 10 см |
| Габарити упаковки | см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Змійка |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴


