
Басейн каркасній Bestway 56408 305 x 76 см 17in1 тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
9 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-56408-15W1
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Басейн каркасній Bestway 56408 305 x 76 см 17in1 тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
Немає нічого кращого, ніж власний басейн на задньому дворі! Наземний басейн Bestway® Steel Pro MAX™ пропонує надміцний варіант за відмінною ціною.
Міцна конструкція:
Міцний сталевий каркас оснащений нашою системою FrameLink System ™ для міцного і надійного з'єднання каркаса. З'єднувачі каркаса також запобігають контакту металу з металом, забезпечуючи стійкість до корозії та іржі. Міцний вкладиш DuraPlus™ виготовлений з надміцного 3-шарового матеріалу, який посилений для підвищення міцності та стійкості до проколів. DuraPlus на 15% стійкіший до розриву, на 33% стійкіший до розтягування і на 83% стійкіший до проколів, ніж стандартний ПВХ, що гарантує, що ваш басейн буде служити літо за літом.
Додаткові функції:
Цей набір для наземного басейну також поставляється з фільтруючим насосом, щоб вода в басейні виглядала кришталево чистою. Крім того, цей басейн дуже просто встановити і зняти для міжсезонного зберігання. Не потрібно ніяких інструментів, а до вбудованого клапана регулювання потоку підключається шланг, щоб швидко і легко злити воду з басейну.
Проведіть своє літо на воді в цьому басейні Bestway Steel Pro MAX!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 24.2 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 4678 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 305 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасний |
| Ширина, см | 305 см |
- Ціна: 9 750 ₴







