
Мат складний гімнастичний MASTER 3-х компонентний 180 x 90 x 5 см лучшая цена с быстрой доставкой по Украине найкраща ціна з
4 663 ₴
4 430 ₴
- В наявності
- Код: 8592833008107
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Мат складний гімнастичний MASTER 3-х компонентний 180 x 90 x 5 см лучшая цена с быстрой доставкой по Украине найкраща ціна з
Складаний мат для гімнастики MASTER з трьох частин 180 x 90 x 5 см (MAS4A495)
Складаний трисекційний мат MASTER з дуже приємною поверхнею характеризується, перш за все, своєю довговічністю. Мат наповнений піною EPE, яка є дуже комфортною, але також має відмінні ізоляційні властивості, які під час тренувань знімають тиск і шок, викликані інтенсивними вправами. Він може легко запобігти появі синців або пошкодженню підлоги. Безсумнівною перевагою цієї моделі є її компактність. Килимок можна скласти до 1/3 від початкових розмірів. Для зручності використання килимок має зручні ручки.
Параметри:
Розмір: 180 х 90 х 5 см
Матеріал: ПВХ/EPE
Щільність наповнення мату 18 кг/м³
Мат складається на 3 частини
Колір: зелений
Розміри мату в складеному вигляді: 90 х 60 х 16 см
Вага приблизно 3 кг
Компанія Master - чеський виробник спортивного спорядження відмінної якості. Їх пропозиція включає широкий асортимент як для силових тренувань, так і для туризму та відпочинку.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 90 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | пвх, ере |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 4 430 ₴







