
Басейн надувний дитячий Веселка INTEX 57104 86х25 см для малюків від 1 року із високоякісного вінілу
328 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-57104
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн надувний дитячий Веселка INTEX 57104 86х25 см для малюків від 1 року із високоякісного вінілу
Басейн надувний дитячий Веселка INTEX 57104 86х25 см
Основні особливості:
- ідеально підходить для тераси та саду
- 3 надувних кільця
- красиві кольори
- ремонтна латка включена
Технічні дані:
- Розміри 86 х 25 см|
- Матеріал ПВХ
- Товщина матеріалу стінок 0,20 мм|
- Товщина матеріалу на дні 0,18 мм
- Ємність басейну 63 л
- Висота рівня води 15 см
- Рекомендований вік від 1 року
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 63 л |
| Діаметр | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | різнокольоровий |
| Тип | басейни |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Висота, см | 25 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴




