-8%

Сачок для басейну Bestway 58278N підходить до алюмінієвої телескопічної штанги простий аксесуар для збирання бруду
291 ₴
268 ₴
- В наявності
- Код: DM-58278N
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сачок для басейну Bestway 58278N підходить до алюмінієвої телескопічної штанги простий аксесуар для збирання бруду
Сачок для басейну Bestway 58278N
Опис товару:
Оригінальна сітка для видалення відходів з басейну. Підходить до алюмінієвої телескопічної штанги Bestway Deluxe з діаметром з’єднання 30 мм (продається окремо).
Основні особливості:
- простий аксесуар для збирання бруду
- міцна сітка


Технічні дані:
- Ширина сітки: 43 см
- Діаметр з'єднання: 30 мм
- Сумісний з алюмінієвою штангою: діаметр 30 мм
- Вага: 0,24 кг


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,24 кг |
| Висота, см | 21 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | набір для чищення басейну |
| Ширина, см | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴





