
М'яч пляжний надувний INTEX 59065 великий 107 см ідеальний аксесуар для ігор у воді та незамінна частина будь-яких пляжних ігор
467 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-59065
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'яч пляжний надувний INTEX 59065 великий 107 см ідеальний аксесуар для ігор у воді та незамінна частина будь-яких пляжних ігор
М'яч надувний пляжний великий 107 см INTEX 59065
Пляжний м'яч — ідеальний аксесуар для ігор у воді та незамінна частина будь-яких пляжних ігор. Цей барвистий надувний м'яч від Intex обов'язково приверне увагу вашої дитини і забезпечить відмінну розвагу. Він виготовлений з міцного вінілу, тому ви можете не турбуватися про те, що ваша дитина пошкодить його під час шалених ігор.
(14).jpg)
Основні характеристики:
красивий веселковий візерунок відмінні розваги біля води
.jpg)
Технічні характеристики:
- Розміри: 107 см
- Матеріал: ПВХ
- Товщина: 0,23 мм
- Вага: 0,20 кг
- Рекомендований вік: від 3 років

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Діаметр | 107 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип м'яча | Пляжний |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина, см | 107 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | м'яч надувний |
| Ширина, см | 107 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴


