
Самокат двоколісний Spartan X145, чорний виготовлений з міцного матеріалу максимальна вага навантаження: 100 кг розмір коліс: 145
3 639 ₴
3 458 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9001741230528
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Самокат двоколісний Spartan X145, чорний виготовлений з міцного матеріалу максимальна вага навантаження: 100 кг розмір коліс: 145
Самокат двоколісний Spartan X145, чорний підійде як для дітей, так і для дорослих. Він виготовлений з міцного матеріалу. Легке складання та ступінчасте заднє гальмо забезпечують комфорт, а підшипники ABEC 5 та поліуретанові колеса діаметром 145 мм забезпечують чудові ходові характеристики. Завдяки регульованій висоті керма самокат адаптується до будь-якого зросту. Самокат також має ремінь для перенесення, який дозволяє носити його через плече. Самокат Spartan X-145 відповідає найвищим стандартам безпеки. Відповідність європейським вимогам безпеки (EN-71) була перевірена німецьким TÜV-GS.

Технічний опис:
- Алюмінієва рама
- Регульована висота керма
- Легке складання
- Ступінчасте заднє гальмо
- Ремінь для перенесення
- Підшипники: ABEC 5
- Розмір коліс: 145 мм
- Матеріал коліс: ПУ
- Висота керма: 74 – 95см
- Ширина керма: 35 см
- Розміри деки: 33 х 11см
- Розміри в складеному вигляді: 75 х 33см
- Максимальна вага навантаження: 100 кг
- Вага: 3,7 кг
- Рекомендований вік: 5+

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spartan |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Регулювання керма по висоті, Ножні гальма, Підніжка |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 74-97 см |
| Довжина, см | 75 см |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | алюміній, поліуретан |
| Розмір коліс | 145 мм |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 3 458 ₴





