
Басейн каркасний 17в1 INTEX 26746, 488 х 122 см, біло-синій + +м'яч , насос та термометр та хімія в вигляді таблеток
29 026 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-26746-17W1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн каркасний 17в1 INTEX 26746, 488 х 122 см, біло-синій + +м'яч , насос та термометр та хімія в вигляді таблеток
Басейн каркасний 17в1 INTEX 26746, 488 х 122 см, біло-синій

Приготуйтеся до спекотного літа!!!
Насолоджуйтесь спекотною погодою в затишку власного саду.
Готовий набір з повною комплектацією – вам не доведеться шукати всі елементи самостійно.
Купуючи басейн INTEX зі спеціальними аксесуарами, ви можете бути впевнені, що отримаєте найвищу якість.

Комплект:
- Басейн 488 х 122 см
- Фільтруючий насос
- Фільтр для насоса
- Драбина металева
- Хомути для фільтр-насоса
- Сітчасті фільтри для насоса
- Хімія в вигляді таблеток 25х20 г
- Дозатор хімікатів
- Термометр для басейну
- Накриття для басейну
- Килимок для басейну
- Сачок для вилову відходів
- Нарукавники для дітей - 1 пара
- Надувний м'яч
- Шланги для фільтр-насоса
- Ремонтна латка
- Інструкція польською мовою
- Посібник в файлі PDF
.jpg)
Безпека для дітей
- У цій драбині сходинки піднімаються вгору, що запобігає доступу дітей без нагляду дорослих.
- Висота ідеально підлаштовується під розмір басейну
- Посилений металевий каркас, стійкий до корозії
- Нековзні сходинки
- Зручні поручні
.jpg)
Найвища якість виготовлення
- Міцний 3-шаровий ПВХ матеріал
- Армування нейлоновою сіткою між шарами
- Стійке до проколів покриття
- Дизайн, що імітує мозаїку в біло-блакитному кольорі
.jpg)
Захисне накриття
- Захищає воду в басейні від забруднень
- Забороняє дітям заходити в басейн без вашого дозволу
- Сповільнює втрату тепла в воді
Килимок під басейн
- Захищає дно від пошкоджень
- Захищає від занесення піску та іншого бруду в басейн
- Ізолює басейн від землі
.jpg)
Чиста вода без зусиль
Все необхідне для отримання кришталево-чистої води :
- Фільтр-насос з технологією гідроаерації
- Покращений картриджний фільтр
- 25 мульти-таблеток – комплексний дезінфікуючий засіб
- Поплавок-дозатор для хімікатів з термометром
- Сачок для вилову відходів
.jpg)

Басейн готовий до використання за 3 кроки:
- Розгорнути басейн,
- Зібрати каркас,
- Заливаємо водою - готово!
Басейн - розвага для всієї родини
.jpg)
З думкою про ваших діток, ми додали в комплект їхні улюблені аксесуари:
- Нарукавники - 1 пара
- Надувний м'яч
.jpg)
Специфікація:
Басейн:
- Розміри басейну 488 х 122 см
- Вага басейну 84,3 кг
- Рекомендоване заповнення водою 90 %
- Місткість 19156 літрів
Насос:
- Продуктивність насоса 5678 літрів/год
- Живлення насоса 220 - 240 В
- Фільтр насоса типу А
.jpg)
Зробіть це літо повним чудових вражень!
.jpg)
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 84.3 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 488 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 19156 л |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 122 см |
| Довжина, см | 488 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | пвх, метал |
| Об'єм, л | 19156 л |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 488 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 026 ₴











