
М'яч надувний пляжний Intex 59040 Рибки, 51 см від 3 років вага: 0,11 кг класична надувна іграшка надутому стані невеликий
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-59040-03
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'яч надувний пляжний Intex 59040 Рибки, 51 см від 3 років вага: 0,11 кг класична надувна іграшка надутому стані невеликий
(37).jpg)
М'яч надувний пляжний Intex 59040 Рибки, 51 см
Важко уявити собі літні розваги біля води чи в саду без гри в м’яч. Ця класична надувна іграшка є невід'ємною частиною будь-якого святкового комплекту. У надутому стані він займає небагато місця в багажі та дарує масу задоволення як дітям, так і дорослим. Барвистий візерунок заохочує до гри та робить м’яч видимим на піску чи воді. М'яч виготовлений з міцного вінілу, тож він витримає багато літніх пригод.

Технічні дані:
- Виробник: Intex
- Діаметр:. 51 см
- Матеріал: ПВХ
- Візерунок: Рибки
- Вага: 0,11 кг
- Рекомендований вік: від 3 років
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Діаметр | 51 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип м'яча | Пляжний |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,11 кг |
| Довжина, см | 51 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | м'яч надувний |
| Ширина, см | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴


