
Окуляр Explore Scientific 82° Ar 18mm (2") (218818) поле зору 82° водонепроникний, ущільнений та продутий інертним газом (аргоном
14 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931371
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляр Explore Scientific 82° Ar 18mm (2") (218818) поле зору 82° водонепроникний, ущільнений та продутий інертним газом (аргоном
Окуляр Explore Scientific 82° Ar 18mm (2") (218818) з великим кутом огляду надає спостерігачу панорамне зображення, а також дозволяє розслабити око при детальних оглядах об'єктів продовж тривалого часу. Водонепроникний, ущільнений та продутий інертним газом (аргоном), щоб запобігти внутрішньому запотіванню. Це також збільшує термін служби внутрішніх покриттів. Лінзи мають багатошарове покриття та чорні грані для забезпечення максимального контрасту.
Особливості:
- Поле зору 82°.
- Водонепроникний.
- Продутий інертним газом, внаслідок чого повітря витісняється аргоном, який не вступає в реакції з іншими речовинами, не містить у своєму складі водяної пари й не конденсується на внутрішніх поверхнях оптики.
- Лінзи з багатошаровим покриттям.
- Сумісний з телескопами Explore Scientific із посадковим діаметром окуляра - 50,8 мм.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Explore Scientific |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення комплектуючого | Підзорні труби |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931371 |
| Вага в упаковці | 0,8 кг |
| Габарити | 120 х 60 мм |
| Габарити упаковки | 15 х 10 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектація | Окуляр <br /> Ковпачки лінз |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Посадковий діаметр окуляра | 50,8 мм |
| Просвітлення | Багатошарове (Multi-coated) |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴






