
Басейн надувний 9в1 Bestway 57458, 305 x 66 см на стійках із високоякісного вінілу безпечний для дітей
4 763 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-57458
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Басейн надувний 9в1 Bestway 57458, 305 x 66 см на стійках із високоякісного вінілу безпечний для дітей
Басейн надувний 9в1 Bestway 57458, 305 x 66 см
Басейн на стійках тривіально простий в збірці і готовий до використання за лічені хвилини. Басейн дуже безпечний для дітей, оскільки він залишається стабільним завдяки силі розширення води та надувному кільцю. Купуючи цей басейн у авторизованого продавця Bestway, ви можете бути впевнені, що продукт є новим, оригінальним та безпечним.
.jpg)
СКЛАД КОМПЛЕКТАЦІЇ
1. моторизований басейн 305 x 66 см
2. фільтруючий насос
3. фільтр для насоса типу I
4. сітчастий фільтр для насоса
5. затискачі для насоса
6. шланги для насоса
7. інструкція з експлуатації польською мовою
8. ремонтна латка
9. посібник - завантажити на аукціоні
.jpg)
Чудова якість збірки
- Міцний 3-шаровий ПВХ матеріал
- Армування нейлоновою сіткою між шарами
- Стійке до проколів покриття
.jpg)
Басейн готовий за 3 швидких кроки:
1. розкачайте оболонку на рівній поверхні
2. надуйте надувний комір
3. залийте воду і басейн "виросте" сам. - готовий!
Тепер на установку такого великого басейну потрібно всього кілька миттєвостей!
.jpg)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Басейн:
- Розміри басейну 305 x 66 см
- Вага 14 кг
- Рекомендоване заповнення водою 80 %
- Місткість 3200 л
.jpg)
Насос:
- Продуктивність насоса 1249 л/год
- Живлення насоса 220 - 240 В
- Фільтр для насоса типу I.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 66 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 3200 л |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 66 см |
| Довжина, см | 305 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 3200 л |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | надувний |
| Ширина, см | 305 см |
- Ціна: 4 763 ₴




