
Басейн каркасний овальний 18в1 Bestway 56620, 427 x 250 x 100 см тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
26 953 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-56620-17W1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн каркасний овальний 18в1 Bestway 56620, 427 x 250 x 100 см тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
Басейн каркасний овальний 18в1 Bestway 56620, 427 x 250 x 100 см - яскравий представник ринку домашніх басейнів.
.jpg)
Модель відмінно підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції.
.jpg)
Система Seal&Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виконаний у вигляді блакитної мозаїки. У комплекті з басейном поставляються сходи, змінний картридж для фільтра, фільтраційна установка і вбудований дозатор, які гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону купання.
- Розміри: довжина 427 см, ширина 250 см, висота 100 см
- Об'єм басейну (90%): 7250 л
- Система фільтрації: 2006 л/год, картриджна
- Встановлення: тільки наземне

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 427 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 7250 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 250 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 100 см |
| Довжина, см | 427 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 7250 л |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 250 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 953 ₴








