
Сумка-візок Rolser Saquet LN 2 Negro (SAQ055-1023) об єм сумки : 43 л фірмове алюмінієве шасі
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931442
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser Saquet LN 2 Negro (SAQ055-1023) об єм сумки : 43 л фірмове алюмінієве шасі
Сумка-візок Rolser Saquet LN 2 Negro (SAQ055-1023) – це зручне та практичне рішення у сучасному дизайні для транспортування ваших покупок. Вона оснащена двома литими ультралегкими колесами з гуми, які сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях, забезпечуючи плавне та стійке пересування. Каркас виконаний з легкого алюмінію, а сама сумка - з міцного поліестеру з водовідштовхувальним покриттям, що захищає від вологи.
Сумка легко знімається з каркаса та оснащена клапаном округлої форми для додаткового захисту. Верхній край стягується шнурком із регульованою довжиною, забезпечуючи надійне закриття. Для стійкості при завантаженні та розвантаженні передбачена складна пластикова підніжка.
Завдяки легкості та надійності конструкції, сумка-візок буде чудовим помічником у повсякденному житті.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж з рекомендованою вагою 25 кг. Максимальна вага вантажу до 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Розміри сумки : 34 х 22 х 58 см.
- Об єм сумки : 43 л.
- Розміри у відкритому вигляді : 41 х 32,5 х 104 см.
- Розміри у складеному вигляді : 41 х 17 х 104 см.
- Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 1040 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 325 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 43 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 43 |
- Ціна: 2 399 ₴







