
Степ-платформа Generation Fitness FF22H1B (зелено-червона) поліпропиленова, нековзка з регулюванням висоти
2 520 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Степ-платформа Generation Fitness FF22H1B (зелено-червона) поліпропиленова, нековзка з регулюванням висоти
Степ-платформа Generation Fitness FF22H1B (зелено-червона) поліпропиленова, нековзка з регулюванням висоти
Степ-платформа Generation Fitness FF22H1A - це ідеальне рішення для всіх шанувальників аеробіки. Представлений виріб дозволяє виконувати ряд вправ, що імітують підйом сходами.
Використання степ-платформи, особливо, допомагає зміцнити м'язи ніг та сідниць. Крім цього, заняття на цьому виробі покращують роботу серця та дихальної системи, а також підвищують загальний тонус організму.
Спортивний снаряд даної моделі пропонує три рівні висоти, що дозволяє варіювати навантаження і підлаштовувати платформу під антропометрію конкретної людини.
Особливості:
Для виготовлення цієї моделі степ платформи використано особливо міцні матеріали.
Дуже стійка та надійна конструкція.
Платформа покрита спеціальним матеріалом, що не ковзає.
Характеристики:
Сиробник: Generation Fitness
Три рівні висоти: 10, 15 та 20 см
Габариті, см: 108х41
Колір: зелено-червоний
Вага, кг: 9

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generation Fitness |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 108 см |
| Особливості | Антиковзаюче покриття опор, Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 2 520 ₴



