
Розкладний стілець Uquip Fancy Sand/Grey (244041) максимальне навантаження 100 кг, алюмінієвий каркас
714 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303235
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Розкладний стілець Uquip Fancy Sand/Grey (244041) максимальне навантаження 100 кг, алюмінієвий каркас
Проста, перевірена десятиліттями конструкція стільця дозволяє бути на 100% впевненим у його надійності і довговічності. Розкладний стілець Uquip Fancy - це знахідка для рибалки, любителя відпочинку в кемпінгу і навіть туриста. Не дивлячись на компактні розміри в складеному вигляді, цей стілець має досить широким місцем для сидіння, і дозволяє комфортно розташуватися на ньому і сидіти без сорому і незручностей тривалий час.
Сидіння виконано з поліестеру з посиленим плетінням нитки Ripstop, зварений каркас виконаний зі сталі. Все говорить про те, що стілець прослужить тривалий час. Але навіть у разі пошкодження сидіння, стілець сконструйований таким чином, що його ремонт можливий навіть в домашніх умовах.
Технічні характеристики:
- Вид: стілець
- Максимальне навантаження, кг: 100
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: Polyester 600D Ripstop, PFC-Free - екологічна тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, із зміцнюючим переплетенням ниток Ripstop. Тканина має відмінну міцність на розрив, зносостійка і стійка до УФ-випромінювання
- Висота сидіння, см: 34
- Розміри сидіння, см: 39х17
- Розміри в складеному вигляді, см: 28х23х3
- Призначення: для походів, кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі
- Колір: Sand/Grey (піщаний / сірий)
Особливості конструкції:
- Регулювання сили натягу сидіння (6 рівнів)
- Широке сидіння дозволяє зручно розміститись без відчуття дискомфорту
- Сталевий каркас витримує статичне навантаження до 100 кг
- Мала вага і компактні розміри в складеному вигляді
- PFC-Free - тканина не містить шкідливих для організму перфторованих і поліфторованих хімічних сполук
Комплектація:
- Стілець - 1 шт.
- Чохол на блискавці з ручкою - 1 шт.
Габарити і вага:
- Розміри в розкладеному вигляді, мм: 340х390х170
- Розміри в упаковці, мм: 280х230х30
- Вага без упаковки, кг: 0.75
- Вага в упаковці, кг: 0.79
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Бежевий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.79 |
| Вага (кг) | 0.75 |
| Тип | Стільці |
| Висота сидіння | 34 см |
| Габарити в упаковці | 280х230х30 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стілець; Чохол на блискавц ручкою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Призначення | Для трекінгу Kempingi | Реболівля "Туризм" |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 340х390х170 мм |
| Розміри сидіння | 39х17 см |
| Ціна | 714 |
- Ціна: 714 ₴






