
Килимок для йоги та фітнесу YM07 HMS - чорний для забезпечення додаткового комфорту під час занять
710 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5907695592573
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Килимок для йоги та фітнесу YM07 HMS - чорний для забезпечення додаткового комфорту під час занять
YM07 HMS – чудовий варіант килимка для йоги та фітнесу. Матеріал забезпечує хороше прилягання, завдяки чому килимок стійкий і не ковзає на землі під час тренувань. YM07 HMS також зручний у вправах, оскільки матеріал NBR має товщину 12 мм. YM07 HMS можна використовувати на заняттях йоги, аеробіки та фітнесу. Килимок також ідеально підходить для пляжу.
Характеристики:
Розміри: 1830 мм х 610 мм
Товщина: 12 мм
Матеріал: 100% NBR (нітрильний каучук)
Вага: 0,9 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HMS |
| Тип | Килимок/мат |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 900 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін доставки | В наявності |
| Доставка | Новая Почта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴








