
Стіл розкладний Lifetime 4428 регульований, білий граніт, 122 см сталева каркасна конструкція забезпечує міцну основу
3 769 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4428
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл розкладний Lifetime 4428 регульований, білий граніт, 122 см сталева каркасна конструкція забезпечує міцну основу
Стіл розкладний Lifetime 4428 регульований, білий граніт, 122 см

Складні столи Lifetime виготовлені з поліетилену високої щільності, тому вони міцніші, легші та довговічніші, ніж дерев'яні столи. Вони підходять як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування.
Запатентована сталева каркасна конструкція Lifetime забезпечує міцну основу та захищена водонепроникним покриттям з порошковим покриттям.

ПЕРЕВАГИ
- Міцна поліетиленова поверхня стільниці міцна та стійка до забруднень. Містить інгібітори ультрафіолетових променів для запобігання вицвітанню
- Кути були розроблені для максимальної довговічності та міцності, щоб запобігти пошкодженню та руйнуванню
- Широке відстань між ніжками забезпечує відмінну стабільність
- Він має захисні механізми, які запобігають випадковому складанню столу
- Каркас столу та ніжки пофарбовані порошковою фарбою для захисту від іржі та механічних пошкоджень.
- Легко зберігати, складати та розбирати, обслуговувати та використовувати
- Висока стійкість і довговічність
- Стійкий до бруду та простий у чищенні
- Для внутрішнього та зовнішнього використання у домашніх чи комерційних цілях
- Відповідає стандартам ANSI/BIFMA
- 2 роки обмеженої гарантії
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- Клас: Напівкомерційне використання
- Розміри (у розкладеному вигляді): 121,8 см x 60,9 см x 60,9 см - 91,4 см
- Розміри (розкладів стіл): 61,8 см x 60,9 см x 7,8 см
- Матеріал стільниці: поліетилен високої щільності
- Товщина стільниці: 38 мм
- Матеріал рами: сталь з порошковим покриттям
- Діаметр ніжки: 25 мм
- Вага: 8,5 кг
- Максимальне навантаження на стіл: 340 кг
- Стиль ноги: прямій
- Колір стільниці: білий граніт
- Колір рами: сірий
- Стіл відповідає стандарту EN 581

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Time |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Поліетилен |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 618 мм |
| Ширина | 609 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 340 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 769 ₴








