
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 183 см Atleto рожевий + у подарунок м’ячик, навантаження до 50 кг
4 026 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42400498
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 183 см Atleto рожевий + у подарунок м’ячик, навантаження до 50 кг
-
Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійких до УФ). Оснащений 36 оцинкованими пружинами, закритими спеціальним прокладним матеріалом. Поверхня оточена захисною сіткою на блискавці.
РОЗМІРИ БАТУТА:
- Висота захисної сітки - 160 см;
- Загальна висота разом з сіткою - 206 см;
- Висота поверхні для стрибків над землею - 46 см;
-
РОЗМІРИ ДРАБИНКИ:
- Висота - 60 см
- Ширина - 31 см
-
МЕТАЛЕВІ ПРУЖИНИ:
- Колір пружини - золотистий
- Кількість пружин – 36 шт
- Щільність матеріалу – 21N
- Товщина труби - Φ3,0
- Розмір пружини – 120 мм
-
ЗАХИСНА СІТКА:
- Кількість опор сітки – 6 шт
- Матеріал сітки - ПЕ
- Щільність матеріалу – 90 г/м2
- Матеріал захисної накладки для металевих опор - PE+EPE
-
ТРУБИ:
- Товщина металевої труби каркаса -1,2 мм
- Діаметр рами - Φ35
-
ЗАХИСНА НАКИДКА:
- Матеріал накидки - ПЕ+ПЕ
- Товщина накидки -12 мм
- Щільність матеріалу захисної накидки на батут -130 г/м2
-
ЗАХИСНИЙ МАТ:
- Щільність матеріалу килимка для стрибків – 260 г/м2
- Матеріал килимка (полотно для стрибків) – ПП
-
ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕТАЛЕВІ НІЖКИ:
- Кількість ніжок -3 шт
- Щільність матеріалу - Φ32
- Товщина матеріалу - 1,1 мм
- Максимальне навантаження на батут: 50 кг
- Вага батута (без ящика): 23,8 кг
-
РУКАВИЧКИ в ПОДАРУНОК:
Рукавички:
- Кількість пар: 1 пара;
- Матеріал рукавичок: бавовняна пряжа;
- Розмір рукавичок: 22,5х12,5 см.
-
ДЛЯ ДОВІДКИ:
- PE+PE: поліетилен, є 2 шари для покриття пружини, верхня сторона PE, середня частина EPE піна, нижня сторона знову PE
- EPE: Розширюваний поліетилен, це середній шар кришки пружини
- ПП: Поліпропілен
-
Додаткові переваги:
- Термін гарантії на батут 2 роки
- Наявність віх комплектуючих до всіх розмірів батутів Atleto
- Інструкція по зборці
- Інструкція по експлуатації.
- Покращення фізичного стану;
- Поліпшення кровообігу;
- Спалювання калорій;
- Поліпшення роботи легенів;
- Поліпшення зовнішнього вигляду;
- Розслаблення і поліпшення загального самопочуття.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 183 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 23.8 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 42400498 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 026 ₴


