
Шезлонги комплект 2шт Bonro BG-007 сірий металевий каркас, м’який підголівник і підставка для напоїв
185 302 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42400609
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Шезлонги комплект 2шт Bonro BG-007 сірий металевий каркас, м’який підголівник і підставка для напоїв
Зустрічайте шезлонг крісло садове, туристичне Bonro BG-007, створене для максимального комфорту та насолоди під час відпочинку. Незалежно від того, чи це ваш власний сад, балкон, територія біля басейну, або ж база відпочинку на березі моря, цей шезлонг забезпечить вам неперевершений комфорт та задоволення.
Даний шезлонг отримав сталевий каркас і впевнену міцність, щоб навіть кремезні чоловіки могли повністю розслабитись і не хвилюватись за стан виробу. Солоній воді моря чи океану не вдасться негативно вплинути на металеві елементи, адже їх вкрито фарбою порошковим методом, що не облущуєтеся з часом, стійка до високих температур та чинить супротив корозії.
Купити шезлонг туристичний садовий варто за його можливість налаштування та продуманість конструкції в найважливіших місцях. Виріб має декілька положень, від напівсидячого для фактично лежачого. Це дозволить і милуватися природою та довколишнім середовищем, і забутися на годинку відкинувшись повністю назад та навіть поринути у сон. Кожна з ділянок, а це відділ для ніг, для торса та голови продумані таким чином, щоб тіло користувачів знаходилось в природному, комфортному положенні й відчувало підтримку в ключових точках.
Максимальний ефект досягається завдяки приємній подушці. Її виготовлено з матеріалів, що дихають, структура волокон передбачає контакт із залишками води на тілі, а схема шиття наділена декількома родзинками. Доповнюється ця композиція релаксу анатомічними, зі спеціальними накладками підлокітниками. У моделі Bonro BG-007 продумано абсолютно все, щоб досягнути бажаного ефекту.
Більше деталей висвітлено в наступній технічній інформації:
- Матеріал каркаса: сталева труба;
- Матеріал тканини: текстилен;
- Товщина труби - 1,1;
- Товщина матеріалу - 550г;
- Діаметр труби - 40*20;
- Максимальне навантаження: 150 кг;
- Вага шезлонгів (без коробки): 14,4 кг.
РОЗМІРИ КРІСЛА:
- Спинка (висота х ширина): 75*52 см;
- Сидіння (довжина х ширина): 51*47 см;
- Висота від землі: 111 см;
- Загальна довжина шезлонга в розкладеному вигляді: 173 см.
РОЗМІРИ СКЛАДЕНОГО:
- Висота: 90 см;
- Ширина: 62 см;
- Розмір підголівника – 35*16 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 111 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 111 см |
| Вага | 14.4 кг |
- Ціна: 185 302 ₴










