
Стіл Bo-Camp 56x34 cm Grey (1404394) зручний складаний стіл із регульованою висотою з алюмінію легкий
2 806 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303274
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Bo-Camp 56x34 cm Grey (1404394) зручний складаний стіл із регульованою висотою з алюмінію легкий
Алюмінієвий стіл Bo-Camp Case Model 56x34 cm є невисоким і компактним кемпінговим столом для пари або невеликої родини, що дозволяє використовувати пляжні або кемпінгові стільці з низькою посадкою, або встановитийого між шезлонгами. При цьому ніжки столу регулюються по двом рівням висоти (24/45 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам і ручці.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 25
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 24/45
- Розміри стільниці, см: 56х34
- Розміри в складеному вигляді, см: 56x34x3.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 24 або 45 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг.
- За столом можуть комфортно розміститися 4 людей
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Спеціальні кріплення для фіксації елементів ніжок під стільницею
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 560х340х450
- Розміри в упаковці, мм: 565х360х45
- Вага без упаковки, кг: 1.90
- Вага в упаковці, кг: 2.1
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.10 |
| Вага (кг) | 1.90 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 24/45 см |
| Габарити в упаковці | 565х360х45 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 560х340х450 мм |
| Розміри стільниці | 56х34 см |
| Ціна | 2274 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 806 ₴






