
Крісло розкладне Bo-Camp Chelsea Grey (1204810)з низькою посадкою зручне для відпочинку і розслаблення з підстаканником
4 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303258
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло розкладне Bo-Camp Chelsea Grey (1204810)з низькою посадкою зручне для відпочинку і розслаблення з підстаканником
Розкладне крісло Bo-Camp Chelsea Greyз колекції Urban Outdoor поєднує сучасний мінімалізм, натуральні матеріали та функціональність. Лаконічний темно-сірий текстиль із лляною текстурою гармонійно поєднується з натуральними підлокітниками з бамбука та легким алюмінієвим каркасом. Завдяки компактним розмірам і зручній сумці для транспортування, крісло стане вашим улюбленим супутником як у поїздках на природу, так і вдома.
Каркас з алюмінію забезпечує високу міцність при малій вазі, а тканина Nika з ефектом льону приємна на дотик і стійка до зношування. На спинці крісла розміщена зручна кишеня для телефону чи інших дрібних речей. Крісло легко складається і не займає багато місця при зберіганні. Ідеальне рішення для балкона, саду, кемпінгу чи навіть затишного куточка у вітальні.
Технічні характеристики:
- Вид: крісло
- Максимальне навантаження, кг: 110
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: Polyester Nika з лляною текстурою - поєднує в собі приємну на дотик поверхню, стильний зовнішній вигляд та високу зносостійкість. Тканина швидко сохне, не всотує бруд, характеризується достатньою міцністю на розрив та стійкістю до УФ-випромінювання.
- Висота сидіння, см: 35
- Розміри сидіння, см: 47х41
- Розміри в складеному вигляді, см: 92х20х15
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
-
Складна конструкція — зручно зберігати та перевозити;
- Легкий алюмінієвий каркас витримує статичне навантаження до 110 кг;
- Гладкі бамбукові підлокотники зручні для опори ліктів;
- Містка кишеня на спинці крісла;
Комплектація:
- Крісло - 1 шт;
- Чохол з ручкою - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 820х610х550;
- Розміри в упаковці, мм: 920х200х150;
- Вага без упаковки, кг: 3.4;
- Вага в упаковці, кг: 3.5;
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Нейлон |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3.50 |
| Вага (кг) | 3.40 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 35 см |
| Габарити в упаковці | 920х200х150 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Крісло - 1 шт; Чохол з ручкою - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові | Ріболівля | Салад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 820х610х550 мм |
| Розміри сидіння | 47х41 см |
| Ціна | 4980 |
- Ціна: 4 980 ₴










