
Стіл Bo-Camp Case Model Oval 120x80 cm Grey (1404415)повнорозмірний кемпінговий стіл для компанії, алюміній навантаження 30 кг
6 870 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS303277
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Bo-Camp Case Model Oval 120x80 cm Grey (1404415)повнорозмірний кемпінговий стіл для компанії, алюміній навантаження 30 кг
Алюмінієвий стіл Bo-Camp Case Model 120x80 cm - довгий і широкий стіл із заокругленими кутами для більш зручного розміщення більшої кількості людей. При цьому ніжки столу регулюються по двом рівням висоти (36/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам, складаній стільниці і ручці. Із додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений знімною сіткою, що розташовується під стільницею.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 30
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 120х80
- Розміри в складеному вигляді, см: 83х64х8
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу в діапазоні: 36/70 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 6-8 людей
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Дві засувки, що фіксує стіл у розкладеному стані та дві засувки, що фіксують стіл у складеному положенні
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 120х800х700
- Розміри в упаковці, мм: 830х640х80
- Вага без упаковки, кг: 6.80
- Вага в упаковці, кг: 7.85
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7.85 |
| Вага (кг) | 6.80 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 830х640х80 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 120х800х700 мм |
| Розміри стільниці | 120х80 см |
| Ціна | 6870 |
- Ціна: 6 870 ₴






