
Стіл Bo-Camp Case Model 120x60 cm Grey (1404416) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 20 кг алюміній
4 872 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS303278
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Bo-Camp Case Model 120x60 cm Grey (1404416) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 20 кг алюміній
Алюмінієвий стіл Bo-Camp Case Model 120x60 cm - довгий, але при цьому компактний у складеному вигляді стіл для повноцінного розміщення шістьох персон. При цьому ніжки столу регулюються по двом рівням висоти (36/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Як зазначалось, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам, складаній стільниці і ручці. Із додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений знімною сіткою, що розташовується під стільницею.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 20
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 120х60
- Розміри в складеному вигляді, см: 63.5х63.5х8
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу в діапазоні: 36/70 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 20 кг.
- Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 6 персон
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Дві засувки, що фіксують стіл у розкладеному стані та дві засувки, що фіксують стіл у складеному положенні
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 120х600х700
- Розміри в упаковці, мм: 635х635х80
- Вага без упаковки, кг: 5.45
- Вага в упаковці, кг: 5.70
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.70 |
| Вага (кг) | 5.45 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 635х635х80 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 120 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 120х60 см |
| Ціна | 4872 |
- Ціна: 4 872 ₴






