
Стіл Bo-Camp Premium 56x34 см Grey (1404419) з термостійкою та водостійкою стільницею, легкий алюмінієвий каркас
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303280
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Bo-Camp Premium 56x34 см Grey (1404419) з термостійкою та водостійкою стільницею, легкий алюмінієвий каркас
Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дві можливі висоти установки, а також мікрорегулювання кожної ніжки для того, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній місцевості.
Bo-Camp Premium 56x34 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним при зберіганні. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку. Розкладний стіл Bo-Camp Premium 56x34 cm - компактний приставний столик для низької посадки, що буде зручним в наметі, на пляжі, або в кемпінгу, як допоміжний для розміщення бокалів та закусок.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 25
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: алюміній / термостійкий композит
- Висота стільниці, см: 24/45
- Розміри стільниці, см: 56х34
- Розміри в складеному вигляді, см: 56х34х3.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Термостійка та водостійка композитна стільниця
- Суцільна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко.
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 24 см або 45 см.
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг.
- За столом можуть комфортно розміститися двоє людей
- Стіл максимально плоский у складеному вигляді
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 560х340х450
- Розміри в упаковці, мм: 570х360х40
- Вага без упаковки, кг: 1.90
- Вага в упаковці, кг: 2.40
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.40 |
| Вага (кг) | 1.90 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 24/45 см |
| Габарити в упаковці | 56х34х3.5 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 560х340х450 мм |
| Розміри стільниці | 56х34 см |
| Ціна | 2436 |
- Ціна: 2 999 ₴









