
Стіл Bo-Camp Premium 120x60 см Grey (1404421) з термостійкою та водостійкою стільницею, легкий алюмінієвий каркас
6 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303281
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Bo-Camp Premium 120x60 см Grey (1404421) з термостійкою та водостійкою стільницею, легкий алюмінієвий каркас
Маючи загалом стандартну висоту і ширину, ця модель вирізняється подовшеною стільницю. А головне Bo-Camp Premium 120x60 cm Grey з колекції Industrial має термо- і вологостійку стільницю і стане незамінним супутником вашого відпочинку в садочку, на дачі чи на природі. Розмір стільниці дозволяє комфортно розмістити за ним від 6 до 8 людей, а сітка під стільницею допоможе не завантажувати поверхню речами. Корпус столу, виконаний з алюмінію, легко складається, а розбірні телескопічні ніжки столу регулюються в двох рівнях (36/70 см). Ніжки також можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів.
Bo-Camp Premium 120x60 можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки складній стільниці і ручці. У транспортному положенні стіл зафіксований двома замками, що запобігають мимовільному розкриттю.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 20
- Матеріал каркаса: алюміній / термостійкий композит
- Матеріал конструкції: алюміній
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 120х60
- Розміри в складеному вигляді, см: 120х60х7.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Розбірні телескопічні ніжки з двома фіксованими положеннями дозволяють вибирати висоту столу в діапазоні: 36/70 см;
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні;
- Пара додаткових перемичок для збільшення жорстковсті конструкції;
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 20 кг;
- Зручна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве;
- За столом можуть комфортно розміститися від 6 до 8 осіб;
- Термо- і вологостійка стільниця;
- Дві засувки, що фіксують стіл у розкладеному положенні та дві засувки, що фіксують стіл у складеному положенні;
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді;
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки секційні - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 1200х600х700
- Розміри в упаковці, мм: 640х630х80
- Вага без упаковки, кг: 5.50
- Вага в упаковці, кг: 6.50
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.50 |
| Вага (кг) | 5.50 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 640х630х80 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки секційні - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1200 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 120х60 см |
| Ціна | 5688 |
- Ціна: 6 989 ₴










