
Стіл Bo-Camp Lamel 121x80 cm Aluminium (1404438) кемпінговий максимальне навантаження 25 кг алюміній стильний
10 902 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS303287
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл Bo-Camp Lamel 121x80 cm Aluminium (1404438) кемпінговий максимальне навантаження 25 кг алюміній стильний
Bo-Camp Lamel 121x80 cm - це невисокий та стійкий стіл з широкою і довгою алюмінієвою стільницею відмінної якості, який у складеному вигляді вміщується в циліндричний чохол у вигляді тубуса. Стільниця виконана з алюмінію - гігієнічного матеріалу, який не боїться намокання і впливу сонячного випромінювання. Ширина і довжина стільниці більші за загальноприйняті стандарти, тому за столом комфортно зможе розміститися компанія з 6-8 людей, не заважаючи один одному. Одна з ніжок столу має гвинтову пластикову п'яту, що дозволяє надійно встановити стіл на нерівній поверхні та уникнути похитування.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 35
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: алюміній
- Висота стільниці, см: 50
- Розміри стільниці, см: 121х80
- Розміри в складеному вигляді, см: 78х20х18
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Aluminium (сріблястий)
Особливості конструкції:
- Одна з ніжок має гвинтову пластикову п'яту, що дозволяє варіювати її висоту і встановити стіл стійко на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 35 кг.
- Довговічна і гігієнічна стільниця з алюмінія, не сприйнятлива до впливу ультрафіолету чи вологи.
- За столом можуть комфортно розміститися 6-8 осіб
- Стіл складається досить просто і дуже компактно, у складеному вигляді має форму тубуса та поміщається у чохол для транспортування
Комплектація:
- Каркас — 1 шт.;
- Стільниця - 1 шт;
- Чохол з ручкою - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 1210х800х500
- Розміри в упаковці, мм: 795х220х220
- Вага без упаковки, кг: 5.65
- Вага в упаковці, кг: 6.40
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.40 |
| Вага (кг) | 5.65 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 50 см |
| Габарити в упаковці | 795х220х220 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Каркас — 1 шт.; Стільниця - 1 шт; Чохол з ручкою - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1210 х 800 х 500 мм |
| Розміри стільниці | 121x80 см |
| Ціна | 10902 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 902 ₴










