
Стіл Bo-Camp Camp-Gear Economy 60x40 cm Light Grey (1404425) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 20 кг алюміній
1 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS303285
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл Bo-Camp Camp-Gear Economy 60x40 cm Light Grey (1404425) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 20 кг алюміній
Найголовніша перевага стола Bo-Camp Camp-Gear Economy 60x40 cm - це те що його можна розкласти і встановити лише за кілька секунд. Стільниця по периметру окантована алюмінієвим ободом, а сам каркас виконаний зі сталі, що гарантує надійність конструкції. Пластикові ніжки сприяють кращій стійкості стола.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 20
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 50
- Розміри стільниці, см: 60х40
- Розміри в складеному вигляді, см: 60х40х4.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Максимально проста конструкція дозволяє розкласти і встановитистіл за кілька секунд
- Чотири розпорки стільниці надійно фіксують стіл в розкладеному стані
- Надійний сталевий каркас витримує навантаження до 20 кг.
- За столом можуть розміститися до 4 персон
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Пластикові ніжки запобігають хитанню стола
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 600х400х500
- Розміри в упаковці, мм: 620х425х55
- Вага без упаковки, кг: 1.95
- Вага в упаковці, кг: 2.35
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.35 |
| Вага (кг) | 1.95 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 50 см |
| Габарити в упаковці | 620х425х55 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 600х400х500 мм |
| Розміри стільниці | 60х40 см |
| Ціна | 1680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴


