
М'яч для масажу та фітнесу подвійний NS-966 чорно-блакитна для: тренувань, розминки, розтяжки, реабілітації, боротьби з целюлітом
244 ₴
232 ₴
- В наявності
- Код: 196600
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
М'яч для масажу та фітнесу подвійний NS-966 чорно-блакитна для: тренувань, розминки, розтяжки, реабілітації, боротьби з целюлітом
Подвійний масажний м'яч чудовий вибір для: тренувань, розминки, розтяжки, реабілітації, боротьби з целюлітом, масажу. Зносостійкий матеріал EPP, висока якість виготовлення, довговічний, легкий, як пір'їнка, компактний, легко зберігати. Ідеально підійде і для професійних спортсменів, і для любителів фітнесу.
Спеціальна технологія FoamRoll™! Ретельно розроблена структура подвійного м'яча FoamRoll™, дозволяє швидко розслабити напружені м'язи. Ідеальний інструмент для масажу в комфорті власного будинку, він забезпечує результати, які можна порівняти з професійним масажним кабінетом.
Компактний розмір - зручний під час зайняти на свіжому повітрі, в спортзалі, в квартирі тощо.
Потенційні переваги використання такого м'яча:
Релаксація напружених м'язів: спеціальна контурна поверхня м'яча дозволяє проводити глибокий масаж м'язів, ,опомагаючи зняти напругу і зменшити біль після інтенсивного тренування.
Покращення еластичності шкіри: регулярне використання масажного м'яча може допомогти покращити еластичність шкіри, стимулюючи кровообіг та зменшуючи напругу в тканинах.
Розслаблення та зняття стресу: Масаж з використанням м'яча сприяє розслабленню та знижує рівень стресу, що позитивно впливає на загальне самопочуття і психічне здоров'я
М'яч для фітнесу - завдяки своїй структурі та широкому спектру застосувань, ви можете ефективно рослабити глибокі м’язи та покращити гнучкість для кращого самопочуття та здоров'я!
Спеціально розроблена структура та щільність піни EPP забезпечує оптимальний розподіл тиску та ідеальне відчуття від використання м'яча.
Основні характеристики:
Високоякісний міцний матеріал EPP,
Довговічний,
Легкий, як пір'їнка,
Компактний - зручний для перенесення та зберігання.
Діаметр: 8 х 8 х 16 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вібраційний масаж | Ні |
| Довжина | 16 мм |
| Довжина рукоятки | 8 мм |
| Кількість масажних пальчиків | 2 |
| Круглий накінечник | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Стан | Новий |
| Форма | Куля |
| Колір | Синій |
| Ширина | 8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | М'яч |
- Ціна: 232 ₴










