-10%

Стілець розкладний Outwell Goya Black XL (470472) розкладається та складається за лічені секунди
3 349 ₴
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931562
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець розкладний Outwell Goya Black XL (470472) розкладається та складається за лічені секунди
Стілець розкладний Outwell Goya - розкладний стілець із широкими підлокітниками та міцним каркасом, виготовленим із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Модель витримує навантаження до 125 кг та має чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується. Шикарна, але водночас витончена поліефірна тканина з тисненням логотипу додає комфорту та стилю.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Широкі підлокітники для додаткового комфорту.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Висота сидіння - 50 см.
- Вага: 5 кг
- Розмір: 71 x 67 x 97 см (ШxГxВ)
- Розмір упаковки: 16 x 28 x 112 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5709388146908 |
| Артикул | 931562 |
| Вага в упаковці | 5,5 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 16 x 28 x 112 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стілець <br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Розміри | 71 x 67 x 97 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴











