
Гамак Easy Camp Pine Hammock (480089) максимальне навантаження: 200 кг розмір 270 × 140 см 100 % нейлон
1 149 ₴
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931585
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гамак Easy Camp Pine Hammock (480089) максимальне навантаження: 200 кг розмір 270 × 140 см 100 % нейлон
Гамак Pine Hammock — втілення мобільності та комфорту для відпочинку на природі. Легкий і компактний, він постачається з міцними карабінами, регульованими стропами та універсальною сумкою-переноскою, яка слугує кишенею для необхідних дрібниць, — усе необхідне для швидкого й зручного монтажу за лічені хвилини.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
- Матеріал: 210T нейлон
- Розмір: 270 × 140 см
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Колір: олівін
- Склад тканини: 100 % нейлон
- Розмір у пакуванні: 10 × 10 × 18 см
- Вага: 0,74 кг
Особливості
- Усе в комплекті: гамак, два карабіни та стропи із 10 вшитими петлями для швидкого налаштування
- Стропи з регульованими петлями дозволяють знайти оптимальну висоту підвісу
- Компактна сумка-переноска, що може слугувати кишенею для дрібниць під час відпочинку
- Легкий та портативний – ідеальний супутник для поїздок, кемпінгу та пікніку
- Інтуїтивне встановлення без додаткових інструментів

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ложа | 270 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Колір | Оливковий |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5709388146762 |
| Артикул | 931585 |
| Тип | Гамаки |
| Габарити упаковки | 10 х 10 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Розміри | 270 x 140 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 049 ₴







