
Килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 1.5 cm Blue (300074) розмір: 183 × 51 × 1,5 см м’яка тканина забезпечує комфорт
1 149 ₴
919 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931580
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 1.5 cm Blue (300074) розмір: 183 × 51 × 1,5 см м’яка тканина забезпечує комфорт
Килимок Easy Camp Skylark Mat Single 1,5 см — легкий і компактний самонадувний килимок класичної прямокутної форми, виготовлений із м’якого поліестеру, що забезпечує безшумну ніч. Система Easy Valve дозволяє швидко надувати його, що робить цей килимок ідеальним супутником у подорожах.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
- Тип виробу: самонадувний килимок
- Розмір: 183 × 51 × 1,5 см
- Матеріал: 75D 100 % поліестер
- R-Value(теплоізоляція): 1,0 (10 °C)
- Колір: синій
- Розмір у пакуванні: 27 × 13 см
- Вага: 790 г
Особливості
- М’яка тканина забезпечує комфорт і безшумне ковзання при зміні положення уві сні
- Система Easy Valve для швидкого надування та здування
- В комплекті мішок для зберігання та компактного пакування

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Вага | 790 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 51 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5709388148056 |
| R-value | 1 |
| Артикул | 931580 |
| Тип | Каримати |
| Місткість | Одномісні |
| Габарити упаковки | 27 × 13 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 183 × 51 × 1,5 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Тип | Самонадувні |
- Ціна: 919 ₴






