
Матрац гімнастичний THUNDER MG-01, 180 х 60 х 4 см, сірий міцна і зручна поверхня для тренувань гімнастикою
2 553 ₴
- Немає в наявності
- Код: MG-01-GREY
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Матрац гімнастичний THUNDER MG-01, 180 х 60 х 4 см, сірий міцна і зручна поверхня для тренувань гімнастикою

Матрац гімнастичний Thunder MG-01, сірий - це міцна і зручна поверхня для тренувань, яка ідеально підходить для тих, хто займається гімнастикою, бойовими видами спорту та акробатикою. Завдяки своїй твердій структурі та нековзній поверхні, він забезпечує відмінну стабільність та безпеку під час тренувань.

Практичність і функціональність матраца
Міцний і стійкий до стирання
Виготовлений з високоякісного поліуретану, матрац стійкий до інтенсивного використання і легко чиститься. Він не вбирає піт і вологу, гарантуючи гігієнічність і довгий термін служби.
Товщина: 4 см

Складана конструкція та зручне зберігання
Матрац складається з трьох сегментів, що дозволяє швидко скласти його до компактного розміру 60 x 60 x 13 см. Це робить його компактним і зручним для транспортування.

Практичні ручки для перенесення
Вбудовані ручки для перенесення дозволяють легко переносити матрац, роблячи його ще більш функціональним.
Вага: 1,6 кг

Знімна застібка-блискавка
У гімнастичних матрацах є багато переваг, які сприяють комфорту використання та довговічності виробу.

Технічні характеристики:
- Модель: MG-01-GREY
- Колір: сірий
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 x 60 x 4 см
- Розміри в складеному вигляді: 60 x 60 x 13 см
- Твердість: тверда
- Нековзна поверхня: ТАК
- Ручки для транспортування: ТАК
Якщо ви шукаєте стійкий, довговічний і функціональний матрац для тренувань, модель MG-01-GREY Thunder - відмінний вибір!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Поліуретан |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 40 мм |
| Вага | 1.6 г |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Висота, см | 4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 2 553 ₴






