
Род-под GLADIATOR RP184 (GL8169) нкомпактність, стабільність і зручність для риболовлі, надійна підставка для 3 вудилищ
2 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: GL8169
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Род-под GLADIATOR RP184 (GL8169) нкомпактність, стабільність і зручність для риболовлі, надійна підставка для 3 вудилищ
- Для 3 вудилищ — оптимальний формат для більшості рибалок
- Стабільна 4-ного система — впевнене встановлення на будь-якій поверхні
- Регульовані телескопічні ніжки — дозволяють точно підлаштувати висоту кожної опори
- Фіксатори для вудилищ — забезпечують надійне кріплення та безпеку спорядження
- Складна конструкція — зручно перевозити та зберігати, займає мінімум місця.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 1.75 кг |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна довжина | 116 см |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 43.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Доставка | Новая Почта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴










