
Гойдалка для дітей Тарзанка на мотузці D: 28 см DISK WCG для дитячого майданчика Червона регульована довжина
439 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-115R
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка для дітей Тарзанка на мотузці D: 28 см DISK WCG для дитячого майданчика Червона регульована довжина
Сидіння для гойдалки «Дисець» виготовлене з пластику (HDPE). Диск можна застосовувати як гойдалку, так і тарзанку та встановлювати як у приміщенні, так і на вулиці.
Ідеально підходить для дітей віком від 3 років!
- виготовлений із високоякісного пластику
- товсті сильні регульовані канати
- оцинковані кільця
- стійкий до погодних умов
Характеристики:
- Діаметр 280 мм
- Гойдалка стійка до атмосферних впливів та УФ-променів.
- Простота в установленні.
- Максимальне навантаження 70 кг!
- Гарантія 12 міс.
Канати:
- Канати синтетичні. Оцинковані металеві частини. Стійкий до корозії.
- Канати надзвичайно міцні, завтовшки 10 мм.
- Довжина мотузки регулюється 115-190 см.
- Гойдалка можуть бути підвішені на висоті 175-250 см.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гойдалки |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Довжина: | 28 см |
| Тип гойдалки | Гойдалка-тарзанка |
| Ширина | 28 мм |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴







