-5%

Автоматичний очищувач дна ROBOWAY RW-RB-1 удосконалена система фільтрації Інтелектуальна навігація
17 139 ₴
16 283 ₴
- В наявності
- Код: RW-RB-1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний очищувач дна ROBOWAY RW-RB-1 удосконалена система фільтрації Інтелектуальна навігація
.jpg)
Робот-пилосос для басейну – ваш ідеальний помічник у підтримці чистоти вашого басейну!
Технічні характеристики:
- Акумулятор: 5000 мАг
- Джерело живлення: 220-240 В
- Час роботи: до 110 хвилин
- Продуктивність насоса: 3,5 м³/год
- Макс. робоча глибина: 2,5 м
- Площа прибирання: 85 м²
- Потужність двигуна: 30 Вт
- Вага: 3 кг
.jpg)
Основні характеристики:
- Автоматичне очищення – киньте робота у воду, і він зробить все інше!
- Удосконалена система фільтрації – ефективно видаляє пісок, листя, водорості та інші забруднення.
- Інтелектуальна навігація – точне покриття всієї площі басейну.
- Енергоефективність – мінімальне споживання енергії, максимальна ефективність.
- Універсальний – ідеально підходить для наземних та заглиблених басейнів.
- Самостійна парковка – більше жодних випадкових зупинок!
- Подолання перешкод – справляється навіть у складних умовах.
- Індикатор роботи – ви можете легко перевірити його стан.
.jpg)
.jpg)
Вміст комплекту:
- Робот для басейну
- Запасний фільтр
- Зарядний пристрій
- Інструкція користувача
.jpg)
Перевага для вас:
- Заощадьте час і гроші – більше жодного ручного прибирання!
- Краща якість води – кришталево чиста вода без зусиль.
- Тиха та ефективна робота – ефективне прибирання без шуму.
- Чищення басейну ще ніколи не було таким простим – дозвольте роботу зробити це за вас!
.jpg)
.jpg)
Запитання та відповіді:
- Чи водонепроникний робот?
Так, робот має клас водонепроникності IPX8. - Для басейнів якого розміру призначений робот?
Робот призначений для басейнів площею до 85 м². - Як довго робот працює на одному заряді?
Час роботи робота на одному заряді становить до 180 хвилин. - Фільтр замінний?
Фільтр багаторазовий. Просто очистіть його та промийте під проточною водою.
Підтримуйте свій басейн бездоганною чистотою без жодних зусиль!
Наш сучасний автоматичний очищувач дна — це інтелектуальне рішення, яке самостійно видаляє забруднення з дна, забезпечуючи кришталево чисту воду.
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROBOWAY |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Висота, см | 18 см |
| Довжина, см | 36,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | чорно-блакитний |
| Ширина, см | 32,5 см |
| Вага | 3 кг |
| Під'єднання до водопроводу | Немає |
| Використання | Для холодної води |
| Швидкість фільтрації | 150 літр/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 283 ₴







