
Килимок туристичний Highlander Z Sleeping Mat HMTC (SM031-HC) конструкція килимка дозволяє швидко складати та розкладати
2 349 ₴
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931679
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок туристичний Highlander Z Sleeping Mat HMTC (SM031-HC) конструкція килимка дозволяє швидко складати та розкладати
Спіть комфортно, не находячись на холодній підлозі з міцним та довговічним складаним килимком Highlander Z Sleeping Mat, який компактно складається для зручного перенесення. Він водостійкий та легко чиститься.
Highlander - це шотландський бренд, що працює з 1980-х років і спеціалізується на створенні одягу для активного відпочинку на свіжому повітрі, туристичного спорядження та аксесуарів для кемпінгу. Асортимент включає, практичні рюкзаки, намети, спальні мішки та термоактивний одяг, що відповідають потребам любителів виживання, бушкрафту, досвідчених туристів так і тих, хто тільки починає займатися активним відпочинком на свіжому повітрі.
Особливості:
- Конструкція килимка дозволяє швидко складати та розкладати.
- Два еластичні ремені на липучках запобігають випадковому розкладанню під час транспортування.
- Камуфляж HMTC за зразком універсального камуфляжу MultiCam, який особливо добре працює серед сухої рослинності, в степу та напівпустельній місцевості.
-
Матеріал: Міцна поліестерова тканина Oxford з PU-покриттям 300D та пінопластовою серцевиною
- Розміри в розкладеному вигляді: 185 х 48 х 1,3 см
- Розмір в складеному вигляді: 48 х 23 х 8 см
- Вага: 600 г

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Шотландія |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Довжина | 185 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 48 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5034358051358 |
| Артикул | 931679 |
| Вага в упаковці | 0,7 кг |
| Тип | Каримати |
| Місткість | Одномісні |
| Габарити в складеному вигляді | 48 х 23 х 8 см |
| Габарити упаковки | 50 x 17x 11 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 180 x 48 x 2,0 см |
| Тип | Складані |
- Ціна: 2 099 ₴





