
Гермомішок Highlander Drysack 1L Ranger Green (DB108V2-RG) нейлонова тафта з поліуретановим покриттям: водонепроникна
299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931654
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гермомішок Highlander Drysack 1L Ranger Green (DB108V2-RG) нейлонова тафта з поліуретановим покриттям: водонепроникна
Подбайте про те, щоб вода не просочила ваші речі, використовуючи цей легкий гермомішок Highlander Drysack. Завдяки застібці вгорі та проклеєним швам дана модель ідеально підходить для захисту спорядження у вашому рюкзаку, коли почнеться дощ, або для зберігання речей під час подолання водної перешкоди.
Особливості:
- XTP LITE™ Fabric (190T Nylon Taffeta with PU Coating) - нейлонова тафта з поліуретановим покриттям: водонепроникна, легка і міцна тканина, яка забезпечує водонепроникність 10 000 мм вод. ст.
- Stay Dry - цей гермомішок створений для того, щоб ваше спорядження завжди залишалося сухим, але не передбачає повного занурення в воду.
- Pack Light - навіть якщо ваш рюкзак набитий спорядженням, ви завжди зможете знайти місце для гермомішка вагою лише 28 грамів, а коли почнеться дощ, ви будете вдячні.
- Розміри: 25 x 16.5 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Вага | 0.28 кг |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5034358887070 |
| Артикул | 931654 |
| Вага в упаковці | 0,100 кг |
| Тип | М'який |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Об'єм рюкзака | 1 л |
| Розміри | 25 x 16.5 см |
| Тип | Гермомішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



