-30%

Пляшка для води Highlander Alu Bottle Mauve Single, 500ml (CP200-MA-SGL) виготовлена з міцного та стійкого до пошкоджень алюмінію
349 ₴
244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931634
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка для води Highlander Alu Bottle Mauve Single, 500ml (CP200-MA-SGL) виготовлена з міцного та стійкого до пошкоджень алюмінію
Пляшка для води Highlander Alu Bottle виготовлена з міцного алюмінію з герметичною кришкою, яку легко носити. Ця міцна пляшка забезпечить вам комфортне пиття, незалежно від того, як сильно ви тренуєтеся. Петлеподібна конструкція кришки робить її зручною та легкою для перенесення, як у руці так і закріпленою на сумці.
Особливості:
- Виготовлена з міцного та стійкого до пошкоджень алюмінію.
- Герметична кришка з поліпропілену та TPR захищає від витоку рідини. Кришка оснащена ручкою, яка дозволяє закріпити її на вашому спорядженні за допомогою карабіна або мотузки.
- Місткість: 500 мл
- Розміри: 19 х 7 х 7 см
- Вага: 90 г
- Матеріал: алюміній

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Вага | 90 г |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 500 мл |
| Особливості | Ударостійка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Пляшка для напоїв |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5034358870867 |
| Артикул | 931634 |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал колби | Алюміній |
| Матеріал корпуса | Алюміній + пластик |
| Об'єм | 0,5 л |
| Розміри | 19 х 7 х 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴


