
Велотренажер VNK Airbike A3 PRO максимальна вага користувача 150кг відмінно підходить для програм реабілітації
41 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS671D
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер VNK Airbike A3 PRO максимальна вага користувача 150кг відмінно підходить для програм реабілітації
Велотренажер VNK Airbike A3 PRO
Велотренажер VNK Airbike A3 PRO – це професійний кардіо-тренажер, який відмінно підходить для обладнання тренажерних залів, кроссфіт зон і спортивних центрів.
Опір в такому тренажері здійснюється за допомогою маховика з лопатями: чим швидше спортсмен обертає педалі, тим більший опір чинить повітря. Відповідно, чим більша швидкість роботи, тим більше навантаження отримує спортсмен.
Особливості Велотренажера VNK Airbike A3 PRO:
- Може бути використаний для високоінтенсивного тренування при мінімальному ударному навантаженні на ноги.
- Користувач самостійно регулює рівень навантаження.
- Крутити педалі можна і в зворотному напрямку, задіюючи ,таким чином, інші групи м'язів.
- Користувач може розподілити навантаження між руками і ногами і працювати по черзі, або об'єднати вправи, і працювати одночасно.
- Досвідчені спортсмени можуть працювати на велотренажері стоячи.
- Відмінно підходить для програм реабілітації.
Параметри:
- на дисплей виводяться параметри: тривалість бігу, дистанція, швидкість, витрачені калорії, пульс.
- максимальна вага користувача 150кг
- Габаритний розмір 1355*592*1229mm (розмір упаковки 134х36х92 см)
- Вага тренажера – 55 кг (вага в упаковці – 61 кг).
- спинка сидіння регулюється в 2х напрямках (вертикально і горизонтально)
- на рамі передбачено тримач пляшки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Вага | 56 кг |
| Велоергометр | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Аеродинамічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Час |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Додатково | Показники дисплея: тривалість бігу, дистанція, швидкість, витрачені калорії, пульс |
| Матеріал | Сталь/пластик |
| Розмір | 1355*592*1229 mm |
- Ціна: 41 345 ₴








