-5%

Надувний човен Intex Challenger 3 Set 68370, 295 x 137 x 43 см складається з трьох незалежних повітряних камер і надувного підлоги
5 714 ₴
5 429 ₴
- В наявності
- Код: DM-68370
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний човен Intex Challenger 3 Set 68370, 295 x 137 x 43 см складається з трьох незалежних повітряних камер і надувного підлоги
Надувний човен Challenger 3 Intex 68370
Для збільшення безпеки човен складається з трьох незалежних повітряних камер і надувного підлоги для комфорту та пружності. Човен зроблена зі спеціального надміцного вінілу Super-Tough, який стійкий до впливу бензину, масел, солоної води, а також до механічних пошкоджень.

Основні характеристики:
- тримісний надувний човен;
- розміри: 295 х 137 х 43 см;
- матеріал виготовлення: тришаровий ПВХ Super Strong (0.58 мм);
- надувна підлога I-Beam для більшого комфорту та стійкості;
- 3 повітряні камери;
- спеціальний клапан типу Boston для швидкого надування і здування;
- мотрузка по периметру човна;
- кріплення під весла з обох сторін;
- кріплення для підвісного транця (максимальна потужність двигуна, к/с (kBt) 1.5 (1.1);
- ручка на носі човна;
- вага: 13кг;
- максимальне навантаження: 320 кг.
Комплектація:
- тримісний надувний човен Intex 68370 Challenger 3 Set;
- алюмінієві весла 122 см - 2 шт;
- ручний насос об'єм 1.7 л;
- надувне сидіння без спинки - 2 шт;
- латка-самоклейка.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 13 кг |
| Вантажопідйомність | 320 кг |
| Вид транспорту | Човен |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 295 см |
| Кіль | Надувний |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Особливості | Насос, Розбірні весла, Ремкомплект |
| Тип | Гребна |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 137 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 122 см |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 43 мм |
| Маса | 13 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівні навантаження | 320 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Колір | синьо-жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 429 ₴


